Cześć!

Mam na imię Loesje i pochodzę z Holandii. Razem z grupą przyjaciół piszę krótkie teksty na tematy, które wydają nam się ważne i ciekawe, a następnie zamieszczamy je na prostych, czarno-białych plakatach.

Moje imię posłużyło także jako nazwa nieustannie rozwijającej się międzynarodowej organizacji i sieci grup lokalnych, obecnych w ponad 30 różnych krajach świata. Tworzy je grupa wolnomyślicieli, którzy poprzez plakaty, publikacje i działania w przestrzeni publicznej wyrażają swoje opinie – krytyczne, czasem pełne ironii, czasem zabawne, jednak zawsze mające inspirujące i pozytywne przesłanie.

 

Marzec: Wystawa i warsztaty w Pasażu

W marcu w krakowskim Pasażu Bielaka odbędą się kolejne warsztaty kreatywnego pisania, które towarzyszą wystawie plakatów Loesje zreprodukowanych na płótnach.

Więcej…
 

Luty: Warsztaty w Warszawie, Brzesku, Krakowie

W lutym Loesje zaprasza na mocną dawkę warsztatowej kreatywności do Warszawy, Brzeska i Krakowa. Warsztaty w Krakowie towarzyszą wystawie posterów z hasłami Loesje.

Więcej…
 

Kraków: Wystawa plakatów Loesje w Pasażu

W piątek, 20 stycznia, Pasaż oraz Loesje zapraszają na wernisaż pierwszej w Polsce wystawy haseł Loesje. Znajdzie się na niej 35 plakatów zreprodukowanych na płótnach – z hasłami po polsku, angielsku, niemiecku i francusku.

Więcej…
 Szczęśliwy plakat

zycie na ziemi.jpg

Newsletter