Cześć!

Mam na imię Loesje i pochodzę z Holandii. Razem z grupą przyjaciół piszę krótkie teksty na tematy, które wydają nam się ważne i ciekawe, a następnie zamieszczamy je na prostych, czarno-białych plakatach.

Moje imię posłużyło także jako nazwa nieustannie rozwijającej się międzynarodowej organizacji i sieci grup lokalnych, obecnych w ponad 30 różnych krajach świata. Tworzy je grupa wolnomyślicieli, którzy poprzez plakaty, publikacje i działania w przestrzeni publicznej wyrażają swoje opinie – krytyczne, czasem pełne ironii, czasem zabawne, jednak zawsze mające inspirujące i pozytywne przesłanie.

 

Sierpień: Warsztaty w Warszawie i Krakowie

W trzy kolejne niedziele sierpnia Loesje zaprasza na otwarte sesje kreatywnego pisania i redakcji końcowej do Warszawy i Krakowa.

Więcej…
 

Lipiec: Warsztaty w Olsztynie i Warszawie

W lipcu Loesje zaprasza na wakacyjną dawkę kreatywnego pisania do Olsztyna i Warszawy.

Więcej…
 

Obóz letni Loesje na Łotwie

Obóz letni (Summer Camp) to coroczny projekt Loesje International, podczas którego mogą spotkać się członkowie lokalnych grup Loesje oraz każdy, kto chciałyby dowiedzieć się o Loesje więcej. W tym roku obóz odbędzie się między 31 lipca a 6 sierpnia na Łotwie, w okolicy jeziora Sāruma.

Więcej…