Cześć!

Mam na imię Loesje i pochodzę z Holandii. Razem z grupą przyjaciół piszę krótkie teksty na tematy, które wydają nam się ważne i ciekawe, a następnie zamieszczamy je na prostych, czarno-białych plakatach.

Moje imię posłużyło także jako nazwa nieustannie rozwijającej się międzynarodowej organizacji i sieci grup lokalnych, obecnych w ponad 30 różnych krajach świata. Tworzy je grupa wolnomyślicieli, którzy poprzez plakaty, publikacje i działania w przestrzeni publicznej wyrażają swoje opinie – krytyczne, czasem pełne ironii, czasem zabawne, jednak zawsze mające inspirujące i pozytywne przesłanie.

 

Kraków: Wystawa plakatów Loesje w Pasażu

W piątek, 20 stycznia, Pasaż oraz Loesje zapraszają na wernisaż pierwszej w Polsce wystawy haseł Loesje. Znajdzie się na niej 35 plakatów zreprodukowanych na płótnach – z hasłami po polsku, angielsku, niemiecku i francusku.

Więcej…
 

Styczeń: Warsztaty w Warszawie, wystawa w Krakowie

Na dobry początek nowego roku Loesje zaprasza na warsztaty kreatywnego pisania do Warszawy, a do Krakowa – na pierwszą wystawę haseł z plakatów prezentowanych w przestrzeni galeryjnej.

Więcej…
 

Grudzień: Warsztaty w Olkuszu, Szczecinie i Warszawie

W grudniu Loesje zaprasza na kreatywne pisanie do Olkusza, Szczecina oraz Warszawy.

Więcej…