Cześć!

Mam na imię Loesje i pochodzę z Holandii. Razem z grupą przyjaciół piszę krótkie teksty na tematy, które wydają nam się ważne i ciekawe, a następnie zamieszczamy je na prostych, czarno-białych plakatach.

Moje imię posłużyło także jako nazwa nieustannie rozwijającej się międzynarodowej organizacji i sieci grup lokalnych, obecnych w ponad 30 różnych krajach świata. Tworzy je grupa wolnomyślicieli, którzy poprzez plakaty, publikacje i działania w przestrzeni publicznej wyrażają swoje opinie – krytyczne, czasem pełne ironii, czasem zabawne, jednak zawsze mające inspirujące i pozytywne przesłanie.

 

Marzec: Loesje na V-Day UW i w Yerbaciarni Terere

Pod koniec marca Loesje dwukrotnie zawita na Powiśle. Piewrsze warsztaty kreatywnego pisania odbędą się podczas akcji V-Day UW w kawiarni Grawitacja w sobotę, 24 marca. Drugie - w Yerbaciarni Terere w niedzielę, 25 marca. Warsztaty to zabawa skojarzeniami słownymi i pisanie krótkich tekstów, z których później wybierane są najciekawsze i najbardziej inspirujące, tworząc serię powarsztatowych plakatów.

Więcej…
 

Zimowa rozgrzewka: dwa warsztaty w lutym

W lutym Loesje zaprasza na dwa warsztaty w Warszawie. Pierwszy, w Śnie Pszczoły na Pradze Północ, już 19 lutego. Druga sesja kreatywności to warsztaty w Yerbaciarni Terere w ostatnią niedzielę miesiąca, 26 lutego.

Więcej…
 

Kreatywny styczeń, czyli pierwsze warsztaty w 2012

Na pierwsze otwarte warsztaty kreatywnego pisania w 2012 roku Loesje zaprasza do warszawskiej Yerbaciarni Terere w ostatnią niedzielę stycznia. Warsztaty to zabawa skojarzeniami słownymi i pisanie krótkich tekstów, z których później wybierane są najciekawsze i najbardziej inspirujące, tworząc serię powarsztatowych plakatów.

Więcej…
 Szczęśliwy plakat

w taki dzien marco polo.jpg

Newsletter