Loesje wydaje kalendarz półroczny

Kalendarz, który robi dzień dobry? To kalendarz z hasłami Loesje – każdym na inny dzień od czerwca do grudnia.


Loesje planuje dodruk kalendarza na rok 2017, który ma powstać dzięki akcji crowdfundingowej prowadzonej w serwisie Odpalprojekt.pl.
Na co dzień Loesje w Polsce działa jako inicjatywa oddolna, stąd finansowanie społecznościowe jest dla nas praktyczną możliwością zrealizowania wydania kalendarza – każdy wspierający otrzymuje kalendarz, a hasła Loesje trafiają w obieg w formie drukowanej.
Ze względu na czas trwania kampanii i czas potrzebny na wydruk kalendarza i przekazanie go wspierającym, to wydanie będzie mieć charakter kalendarza półrocznego, a w zasadzie – siedmiomiesięcznego – od czerwca do grudnia.

Kalendarz 06 07


Kalendarz ma poręczny format A6 i charakter "zrywki". Każdy dzień ma przypisane inne hasło Loesje, a poza tekstami z plakatów gdzieniegdzie kryją się dodatkowe kartki z niespodziankami i kreatywnymi zabawami. Kartki każdego miesiąca zostały zaprojektowane w innym stylu, ale wszystkie łączy czarno-biała estetyka typowa dla plakatów Loesje. Ponieważ kartki zadrukowane są tylko z jednej strony – rewers można wykorzystać na notatki czy pamiętnik.

Kalendarzowi towarzyszy kartka pocztowa A6 z hasłem "Świat jest piękniejszy z tobą". Ten tekst Loesje to gwarancja na poprawienie humoru sobie i innym. Nakład pozwoli na to, aby pocztówka stanowiła pamiątkę dla osób, które wesprą projekt, a ponadto była dostępne na otwartych warsztatach kreatywnego pisania organizowanych przez Loesje.

Pocztowki-wlepki


Dodatkowo Loesje wyda także nową serię wlepek (10 haseł), które trafią do wspierających projekt oraz na otwarte warsztaty pisania. Głosowanie online na teksty, które złożą się na tę serię odbędzie się w drugiej połowie akcji crowdfundingowej, na oficjalnym profilu Loesje Polska w serwisie Facebook.com.

Akcja crowdfundingowa trwa do 5 kwietnia włącznie, w serwisie Odpalprojekt.pl >

Kalendarz 08 09

 

Szczęśliwy plakat

im dluzej czekasz.jpg

Newsletter