Kalendarz Loesje na rok 2018

Kalendarze na dzień dobry? To kalendarze z hasłami Loesje, które przynoszą dawkę codziennej inspiracji i refleksji!


Na rok 2018 plakaty Loesje przybrały postać kalendarzy książkowych oraz zrywki.

Kalendarz ścienny w formie zrywki, z tekstem "Prz szłość" na okładce, to całoroczny zbiór plakatów Loesje i każdego dnia czeka w nim inne hasło. Ponieważ kartki zadrukowane są tylko z jednej strony – rewers można z powodzeniem wykorzystać na notatki czy pamiętnik albo obdarować nią osobę, która tego dnia akurat obchodzi urodziny.
Z tyłu kalendarz ma dziurkę do zawieszenia na ścianie, a minimalistyczny dizajn i poręczny format 100x165mm sprawi, że sprawdzi się w każdej przestrzeni.

Kalendarze na rok 2018, fot. Jacek Wajszczak


Kalendarze Loesje dostępne są również w formie planerów książkowych, zaprojektowanych jako tygodniowa agenda. Mają cztery różne okładki, ale kartki środka są takie same.

Hasła Loesje na poszczególnych okładkach:

  • Nie masz z kim wyjść / wyjdź z inicjatywą,
  • Kopernik nie po to ruszył Ziemię / byśmy teraz stali w miejscu,
  • Kreatywność / w głowie się nie mieści,
  • W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin / jakie są twoje plany na dziś.

Układ miesięcy zaplanowany jest w formule: strona z otwarciem miesiąca, strona z kalednarzem na cały miesiąc, rozkładówki z widokiem każdego tygodnia oraz strony z hasłami Loesje na każdy tydzień i strony na notatki. W kalendarzu kryją się też dodatkowe kartki z niespodziankami i kreatywnymi zabawami.

Format: 115x165mm, 312 stron, papier środka: Amber Graphic 100 gsm, druk czarno-biały dwustronny. Twarda oprawa (na grzbiecie płótno), gumka na okładce, zakładka w formie tasiemki.

Kalendarze Loesje na rok 2018 powstały we współpracy z zaprzyjaźnionym Azjatyckim Festiwalem Filmwoym Pięć Smaków i dostępne są online przez stronę festiwalu >

Stacjonarnie dostępne są w Warszawie w księgarni Wrzenie świata oraz kawiarni Couleur Cafe.

Kalendarze na rok 2018, fot. Jacek Wajszczak