Kontakt

Loesje Polska: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Loesje International: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  • Pytania związane z warsztatami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Pytania dotyczące kalendarza z hasłami Loesje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


W każdy ostatni czwartek miesiąca Loesje wysyła newsletter z nowymi plakatami i zapowiedziami wydarzeń, zapisz się>

Jeśli idee Loesje są ci bliskie i chcesz włączyć się w działania, zapraszamy na dowolne warsztaty kreatywnego pisania lub akcję w przestrzeni organizowaną przez Loesje Polska. Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie i wspólnie ustalamy plan działań.
Kalendarz wydarzeń Loesje znajdziesz tutaj>

Jeśli chcesz powiesić plakaty Loesje w szkole, pracy czy lokalnym miejscu spotkań, możesz je pobierać nieodpłatnie z zasobów w dziale Plakaty (hasła z warsztatów organizowanych przez Loesje Polska) oraz ze strony Loesje.org (plakaty w różnych językach, w tym po polsku).
Wykorzystanie plakatów musi mieć charakter niekomercyjny, szczegóły>


Od listopada 2019 roku polska grupa Loesje działa jako organizacja pozarządowa
Fundacja Loesje Polska
KRS 0000811527
NIP 1133005971
REGON 384766351

Możesz wesprzeć nasze działania darowizną na cele statutowe: 
84 2130 0004 2001 0989 0542 0001
(Volkswagen Bank) 

Darowizny przekazane organizacjom pozarządowym można odliczyć od podstawy podatku dochodowego, do wartości 6% całego rocznego dochodu. Mogą je także przekazywać firmy - tu limit wynosi 10% uzyskanego dochodu. Przeczytaj więcej o darowiznach dla NGO.

Dziękujemy za każde wsparcie - dzięki darowiznom powstają kolejne plakaty!

Warsztaty jezyk-polski