Loesje w Couleur Cafe i Koszulkowie

W warszawskiej kawiarni Couleur Cafe hasła Loesje goszczą w postaci toreb, przypinek, magnesów oraz pocztówek. Online teksty Loesje dostępne są w Koszulkowie.

W Couleur Cafe dostępnych jest kilkadziesiąt haseł Loesje. Po wcześniejszym kontakcie mailowym, Loesje może dostarczyć do kawiarni przypinki i magnesy z dowolnymi tekstami z zasobów na loesje.org lub loesje.pl.

Na bawełnianej trobie nadrukowane są hasła "Uważaj na słodziei serc" oraz "Mind / open 24/7".

Torba Mind

 
Dostępne są również zestawy pocztówek:

  • 4 kartki - z hasłem "Świat jest piękniejszy z tobą" po polsku, angielsku, niemiecku i francusku,
  • 10 kartek - w tym: "Na twojej twarzy słyszę uśmiech", "I'm a worldaholic", "Uwjeż w siebie / tuptaj dalej" oraz "Świat jest piękniejszy z tobą" w czterech językach, obejrzyj wszystkie>


Couleur Cafe

Wandy Rutkiewicz 1, godziny otwarcia 
płatności gotówkowe

Pocztówki Loesje dostępne są stacjonarnie także w Krakowie, w Galerii LueLue.
Loesje obecna jest również w Koszulkowo.com - w postaci koszulek, toreb, posterów oraz kubków.

Pocztówki, koszulki czy kubki z tekstami z przesłaniem mogą stać się nie tylko sposobem na wyrażenie swojej opinii, ale również nieszablonowym prezentem.

Koszulkowo2019

 

Jeśli chcesz zamówić przypinki lub magnesy z wybranymi przez siebie tekstami (odbiór w Couleur Cafe) lub wśród haseł w Koszulkowie nie możesz znaleźć swojego ulubionego, napisz do nas: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Sprzedaż koszulek, toreb i innych akcesoriów wspiera działania grupy Loesje w Polsce.