Regulamin newslettera Loesje

1. Regulamin określa zasady korzystania z usługi „Newsletter Loesje Polska” (dalej: Newsletter).
2. Newsletter udostępniany jest w imieniu Fundacji Loesje Polska, zarejestrowanej pod numerem KRS 0000811527, posiadającej numer identyfikacji podatkowej NIP: 1133005971.
3. Dane kontaktowe: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
4. W celu świadczenia usługi Newsletter Fundacji Loesje Polska pozyskuje od osób zainteresowanych (dalej: Użytkownicy) imiona i adresy e-mail.
5. Korzystanie z Newslettera jest dobrowolne i bezterminowe oraz nieodpłatne.
6. W ramach Newslettera, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez Użytkownika adres e-mail, wysyłane są informacje dotyczące działalności Fundacji Loesje Polska.
7. Zamówienie Newslettera następuje poprzez dokonanie przez Użytkownika następujących czynności rejestracyjnych:
a) podanie imienia i adresu e-mail Użytkownika w odpowiednim formularzu zamieszczonym na stronie do zapisów;
b) wyrażenie zgody na postanowienia niniejszego regulaminu i na otrzymywanie na podany w formularzu adres e-mail informacji poprzez kliknięcie na przycisk „Zapisuję się”.
8. Rezygnacja z Newslettera możliwa jest poprzez kliknięcie w link rezygnacji w stopce mailingu lub poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
9. Maile wysyłamy korzystając z platformy online Mailchimp.
10. Zapisując się na newsletter Użytkownik potwierdza, że wie, iż jego informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Więcej o praktykach prywatności Mailchimp: https://mailchimp.com/legal
 

ZAPISZ SIĘ >