Wieści z Berlina: raport roczny i Recycled Creativity

Międzynarodowe biuro Loesje w Berlinie udostępniło na stronie Loesje International obszerny raport z działań w roku 2010, informujący także o planach na rok 2011. Natomiast pod koniec września w berlińskim Lohmühle po raz trzeci odbędzie się festiwal Recycled Creativity, współorganizowany przez Loesje International.

 

raport roczny loesje 2010
W sierpniu Loesje International udostępniła na swojej stronie szczegółowy roczny raport za rok 2010, w którym można znaleźć opis działań zrealizowanych nie tylko przez międzynarodowe biuro w Berlinie, ale także akcje podejmowane przez lokalne grupy Loesje w różnych krajach.

Raport opisuje także wybrane działania zaplanowane przez biuro międzynarodowe i lokalne grupy na rok 2011.

Raport dostępny jest po kliknięciu w obrazek lub [ TUTAJ ]

 

 

 

Natomiast między 20 a 24 września w Lohmühle w Berlinie po raz trzeci odbędzie się festiwal Recycled Creativity, współorganizowany przez Loesje International. Recycled Creativity to przestrzeń wymiany pomysłów, warsztatów, muzyki, filmów i wszelkich form działalności promujących kreatywność i wyrażanie siebie w różnych dziedzinach sztuki. Najważniejsze: zrób to sam! Festiwal podkreśla także istotę ekologii i recyklingu, przetwarzania dóbr. Recycled Creativity nie ma zamkniętej formuły i każdy może zgłosić warsztaty, które chciałby poprowadzić podczas festiwalu.

Wśród muzyków, którzy wystąpią podczas festiwalu, będą m.in. Trike (Kanada), Miranda De Verdier (Szwecja), LTS Amsterdam (Holandia), The Polymonsters, Joe Czarnecki, DJ Stephie Strumpet (Niemcy).

Więcej informacji: www.recycledcreativity.info

 

recycled creativity 2011