Zrywka Loesje na rok 2022

Zrywka Loesje 2022

Zrywka Loesje na rok 2022 to kolejna edycja kalendarza, który codziennie zaskakuje innym hasłem Loesje. To sposób na stałą dawkę refleksji, humoru i konstruktywnego spojrzenia na świat.
Kalendarz dostępny jest w sklepie online na loesje.pl ➡️

Kalendarz ma poręczny format 100x165mm (zbliżony do A6 – pocztówki) oraz formę zrywaka, w którym jedna kartka to jeden kalendarzowy dzień.
Minimalistyczny dizajn i niewielki format sprawią, że zrywka Loesje sprawdzi się w każdej przestrzeni, zaś dzięki dwóm nawiertom (dziurkom) można wygodnie zawiesić ją na wstążce czy sznurku w dowolnym miejscu.

Na okładkę edycji na rok 2022 trafiło hasło:

Nie czekam na lepsze czasy
sama je tworzę

Każdy dzień ma przypisane inne hasło Loesje w języku polskim, natomiast każdy miesiąc otwiera planer, zaś wszystkie zostały zaprojektowane w innym stylu.
Całość uzupełniają kartki z krótkimi zadaniami pobudzającymi wyobraźnię i ćwiczącymi kreatywne pisanie. Na rewersie kartek można również prowadzić dziennik lub luźne notatki.

Płatności i dostawy

Płatności możliwe są przez system Przelewy24 oraz przelewem bankowym. Po zaksięgowaniu płatności wysyłki realizujemy zazwyczaj w ciągu dwóch dni roboczych, a zwykle w dniu następnym.

Podczas zamówienia można wybrać dostawę:

  • paczkomatem (8,99zł),
  • kurierem InPost (12,50zł),
  • kurierem Poczty Polskiej (13,99zł).

Zamówienia o wartości od 150zł wysyłamy na nasz koszt, jeśli dostawa będzie na terenie Polski.
Wówczas można wskazać preferowany sposób dostawy w polu 'Uwagi do zamówienia’, np. poprzez wpisanie kodu paczkomatu odbiorcznego. Kody dostępne są na stronie InPost.pl ➡️
Jeśli pole pozostanie puste, nadamy je kurierem InPost.

Przesyłki poza Polskę realizujemy listami poleconymi Poczty Polskiej (na terenie Europy to 34,60zł) lub listem typu Global Express – w przypadku większych wysyłek.
Polecamy wcześniejszy kontakt w przypadku chęci złożenia zamówienia z wysyłką poza Polskę – szczególnie, jeśli zamówienie miałoby obejmować więcej niż dwie zrywki.

Więcej o dostawie, płatnościach i zwrotach ➡️

Zrywka Loesje na rok 2022
Dochód ze sprzedaży wspiera działania Fundacji Loesje Polska – dziękujemy!

Loesje

po polsku Lusia lub Luśka

To pełna energii, wiecznie młoda duchem Holenderka. Użyczyła imienia grupie osób, które wierzą, że plakaty mogą spowodować rewolucję, a hasła z jej podpisem odzwierciedlają to optymistyczne podejście. Zamiast pouczać, zachęcają do refleksji i dyskusji, a także krytycznego, ale konstruktywnego spojrzenia. Ich największy zbiór – w kilkudziesięciu językach – dostępny jest na www.loesje.org.