Kalendarz Loesje na rok 2023

Kalendarz Loesje 2023

Kalendarz Loesje to kolejna edycja zrywki, która codziennie zaskakuje innym hasłem podpisanym imieniem Loesje. To sposób na stałą dawkę refleksji, humoru i konstruktywnego spojrzenia na świat.

Niewielki format i minimalistyczne grafiki sprawią, że zrywka sprawdzi się w każdej przestrzeni, zaś dzięki dwóm nawiertom (dziurkom) można wygodnie zamieścić ją w dowolnym miejscu. Perforacja w górnej części kartki ułatwia ich codzienne odrywanie.

Na okładkę edycji na rok 2023 trafiło hasło:

Przyszłość
jest już za sekundę

W kalendarzu każda kartka to inne hasło Loesje w języku polskim, zaś każdy miesiąc roku został zaprojektowany w innym stylu.
Całość uzupełniają kartki z krótkimi zadaniami pobudzającymi wyobraźnię i ćwiczącymi kreatywne pisanie. Na rewersie kartek można również prowadzić dziennik lub luźne notatki.

Kalendarz Loesje 2023: Przyszłość jest już za sekundę

Płatności i dostawy

Płatności możliwe są przez system Przelewy24 oraz przelewem bankowym. Po zaksięgowaniu płatności wysyłki realizujemy zazwyczaj w ciągu dwóch dni roboczych, a zwykle w dniu następnym.

Podczas zamówienia można wybrać dostawę:

  • paczkomatem (8,99zł),
  • kurierem InPost (12,50zł),
  • kurierem Poczty Polskiej (13,99zł).

Zamówienia o wartości od 150zł wysyłamy na nasz koszt, jeśli dostawa będzie na terenie Polski.
Wówczas można wskazać preferowany sposób dostawy w polu 'Uwagi do zamówienia’, np. poprzez wpisanie kodu paczkomatu odbiorcznego. Kody dostępne są na stronie InPost.pl ➡️
Jeśli pole pozostanie puste, zamówienie nadamy usługą kurierską InPost.

Przesyłki poza Polskę

Wysyłki zagraniczne realizujemy listami poleconymi Poczty Polskiej (na terenie Europy obowiązuje płaska stawka 34,60zł) lub listem typu Global Express – w przypadku większych wysyłek.
Polecamy wcześniejszy kontakt w przypadku chęci złożenia zamówienia z wysyłką poza Polskę – szczególnie, jeśli zamówienie miałoby obejmować więcej niż dwie zrywki.

Więcej o dostawie, płatnościach i zwrotach ➡️

Zrywka Loesje na rok 2023

Loesje

po polsku Lusia lub Luśka

To pełna energii, wiecznie młoda duchem Holenderka. Użyczyła imienia grupie osób, które wierzą, że plakaty mogą spowodować rewolucję, zaś hasła z jej podpisem odzwierciedlają to optymistyczne podejście. Zamiast pouczać, zachęcają do refleksji i dyskusji, a także krytycznego, ale konstruktywnego spojrzenia. Ich największy zbiór – w kilkudziesięciu językach – dostępny jest na www.loesje.org.