Zaproś Loesje na warsztaty

Loesje Polska

🌟 Odkryj kreatywność z Loesje! 🌟

Szukasz inspirujących zajęć dla swojej organizacji, szkoły lub firmy? Chciałbyś tworzyć hasła na ważne dla Ciebie tematy?
Wzbogać swoje wydarzenie o nowe, inspirujące doświadczenie!

Na warsztatach kreatywnego pisania Loesje rozwiniesz:

✒️ Kreatywność i zdolności twórcze,
✒️ Umiejętność pracy w grupie,
✒️ Umiejętność komunikacji i konstruktywnej dyskusji,

które przydadzą się w życiu osobistym i zawodowym.

Warsztaty są dostosowane do różnych grup wiekowych i nie wymagają wcześniejszego doświadczenia.

✨ Stwórz niepowtarzalny klimat podczas najbliższej konferencji, spotkania firmowego lub festiwalu! ✨

Dlaczego warto skorzystać z warsztatów Loesje?

  • Rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych

Warsztaty pomagają w doskonaleniu umiejętności aktywnego słuchania i zwięzłego wypowiadania się, co może znacznie poprawić zdolność do jasnego i skutecznego komunikowania się

  • Rozwinięcie wyobraźni

Praca nad tworzeniem nietypowych haseł i tekstów zachęca do rozwijania wyobraźni i kreatywnego myślenia

  • Współpraca i budowanie zespołu

Nasze warsztaty wykorzystują efektywne techniki pracy grupowej. Wymagają konstruktywnej dyskusji i współpracy w grupie, co sprzyja budowaniu relacji i umiejętności pracy zespołowej.

Z naszymi warsztatami rozwiniesz kreatywność, nauczysz się zabawy słowem i konstruktywnej dyskusji.
To świetny sposób na spędzenie czasu w nietypowy sposób.

Warsztaty Loesje, to prawdziwa dawka inspiracji i twórczego myślenia!


Kreatywne pisanie z Loesje to wspólne pisanie krótkich tekstów, opartych na grach słownych. Zajęcia bazują na otwartej i poddającej się modyfikacjom metodologii, dzięki czemu można je każdorazowo dostosowywać do oczekiwań grupy i ukierunkować tematycznie.

Nie wymagają doświadczenia w zakresie kreatywnego pisania, ponieważ wykorzystują proste, ale efektywne techniki pracy grupowej oraz uniwersalne metody pomagające w rozwijaniu umiejętności pisarskich.

1️⃣ Grupa warsztatowa: 5-15 osób.

2️⃣ Wszyscy w jednym języku – świetne ćwiczenie języka polskiego lub angielskiego.
Wszyscy pracują w tym samym języku i wystarczy jego znajomość w stopniu dobrym. Z tego względu zajęcia mogą również pełnić rolę rozbudowanego ćwiczenia w procesie nauki języka obcego.

3️⃣ Kreatywne hasła – nauka wyrażania myśli w niekonwencjonalny sposób.

Warsztaty Loesje skonstruowane są jako seria wynikających z siebie ćwiczeń opartych na twórczej pracy z językiem. Dzięki temu efektywnie uczą, jak korzystać z wieloznaczności słów do wyrażania swoich myśli w postaci niekonwencjonalnych, zwięzłych haseł. Ponieważ koncentrujemy się na praktyce, informacje teoretyczne znajdują zastosowanie bezpośrednio w trakcie spotkań.

Choć warsztaty Loesje nie są typowym kursem kreatywnego pisania, stanowią źródło inspiracji do twórczej pracy ze słowem. Wszystkie metody z zajęć można indywidualnie adaptować do tekstów o różnej długości.

To nie tylko warsztaty pisania, to prawdziwa dawka inspiracji i twórczego myślenia!

Warsztaty składają się z etapu kreatywnego pisania oraz redakcji końcowej i tylko w takiej formule powstają na nich nowe plakaty podpisane imieniem Loesje. Cały proces trwa 5-6 godzin, choć może zostać rozdzielony na dwa spotkania.

Niezależnie od tego, samo kreatywne pisanie często jest samodzielnym wydarzeniem, trwającym 2-3 godziny. Grupa warsztatowa tworzy wówczas krótkie teksty w stylu haseł Loesje i zatrzymuje je na własny użytek.

Typowe warsztaty to spotkania dla młodzieży i osób dorosłych. Natomiast dzieciom Loesje może zaproponować zajęcia oparte na zabawach słowem, których przebieg można każdorazowo dostosowywać do czasu, jakim dysponuje grupa. Dzieci ćwiczą wówczas kompetencje językowe i płynność pisania oraz rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie.

Ćwiczenia bazujące na technikach kreatywnego pisania mogą też zostać wpisane w gry terenowe, które są okazją do międzypokoleniowego spędzenia czasu w aktywny i twórczy sposób.

Warsztaty Loesje - infografika

Zaproś Loesje do siebie!
Napisz do nas: warsztaty@loesje.pl