Cześć!

Mam na imię Loesje i pochodzę z Holandii. Razem z grupą przyjaciół piszę krótkie teksty na tematy, które wydają nam się ważne i ciekawe, a następnie zamieszczamy je na prostych, czarno-białych plakatach.

Moje imię posłużyło także jako nazwa nieustannie rozwijającej się międzynarodowej organizacji i sieci grup lokalnych, obecnych w ponad 30 różnych krajach świata. Tworzy je grupa wolnomyślicieli, którzy poprzez plakaty, publikacje i działania w przestrzeni publicznej wyrażają swoje opinie – krytyczne, czasem pełne ironii, czasem zabawne, jednak zawsze mające inspirujące i pozytywne przesłanie.

 

W realu mam całą twarz nie tylko profil: warsztaty w Warszawie

Między 30 marca a 18 maja Loesje zaprasza na cykl warsztatów kreatywnego pisania w Warszawie: w Sztukarni (Mokotów), Bibliotece na Trawiastej (Wawer), Państwomiasto (Śródmieście) oraz Faworach (Żoliborz).

Więcej…
 

Obóz letni w Słowenii

Obóz letni (Summer Camp) to coroczny projekt Loesje International, podczas którego mogą spotkać się członkowie lokalnych grup Loesje oraz każdy, kto chciałyby dowiedzieć się o Loesje więcej. W tym roku obóz odbędzie się między 26 lipca a 5 sierpnia w Słowenii.

Więcej…
 

Warsztaty Loesje w Warszawie - wybierz lokalizacje

Gdzie w Warszawie Loesje powinna zjawić się z warsztatami kreatywnego pisania?
Każdy może o tym zadecydować, biorąc udział w krótkiej ankiecie online.

Więcej…