Dodruk kalendarza Loesje na 2020

Jeśli popularność akcji ze zrywką na rok 2020 zaskoczyła cię równie mocno, jak Loesje - jest jeszcze szansa na dodruk.

Na początku listopada rozpoczęła się akcja crowdfundingowa, której celem było wydanie kalendarza z hasłami Loesje na rok 2020. Jej popularność przeszła nasze oczekiwania, a akcja osiągnęła zakładany cel już na półmetku – i nakład zamówiony w drukarni został wyczerpany. Stąd pomysł na dodruk >

2020-cover-dodruk
Wprawdzie dodruk jest możliwy dopiero w styczniu (ze względu na końcoworoczny tryb pracy drukarni) – jednak hasła Loesje będą mogły zapraszać do uśmiechu i refleksji przez znaczną część roku.

Loesje wydaje kalendarze po polsku od 2017 roku, a edycja na rok 2020 będzie zrywką o wymiarach 100x165mm (zbliżony do A6, formatu pocztówki). Każdy dzień ma przypisane inne hasło Loesje, a każdy miesiąc otwiera planer.
Kalendarz zaprojektowany będzie w stylu analogicznym do poprzednich edycji. Na okładkę zrywki na rok 2020 trafiło hasło "Lubię planować przyszłość / bo mogę codziennie zmieniać zdanie".

Podobnie jak poprzednio, Loesje chciałaby zrealizować dodruk dzięki finansowaniu społecznościowemu – poprzez akcję crowdfundingową, która trwa do 10 stycznia.

Zrywce będzie towarzyszyć seria wlepek, do której hasła wybiorą uczestnicy akcji w głosowaniu online w grudniu na profilu Loesje Polska.
Dodatkowymi upominkami są m.in. pocztówki, magnesy i przypinki z hasłami Loesje.

SZCZEGÓŁY

Pytania związane z akcją: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2020-zrywka-wizualizacja