Torby Loesje na Pięciu Smakach

Loesje przygotowała na Festiwal Filmowy Pięć Smaków specjalną torbę, w której pyta, jakie są wasze plany na dziś. Torbę dostępne są w warszawskim kinie Muranów i księgarni Serenissima w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazowski.

torba_loesje

 

Biała torba z tekstem Loesje dostępna jest w cenie 15 zł, a w punkcie informacyjnym w Muranowie i Centrum Sztuki Współczesnej (dokładniej w księgarni Serenissima), gdzie można dostać również polskie i angielskie wlepki z ulubionymi tekstami Loesje. Loesje przygotowała także słodką niespodziankę, po wybranych seansach w kinie Muranów. 

Festiwal Filmowy Pięć Smaków od 2007 roku prezentuje zarówno współczesne, jak i klasyczne dzieła kinematografii z regionu Azji Południowo-Wschodniej i Wschodniej. Pokazom filmowym towarzyszą spotkania z twórcami (wśród dotychczasowych gości festiwalu byli m.in. Pen-ek Ratanaruang, Ho Tzu Nyen, Chuyen Bui Thac) oraz wydarzenia specjalne (wystawy, wykłady, panele dyskusyjne), które prezentują szerszy kontekst kulturowy, społeczny i historyczny wybranych krajów.

Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się między 19 a 26 października w Warszawie w kinie Muranów i KINO.LABie. Jeszcze w październiku program odwiedzi Kraków (26-31 października, Kino pod Baranami), a w listopadzie – Poznań (12-15 listopada, kino Muza).